Capitans

Relació de Capitans i Bandereres de la Comparsa des de 1923

1923 Dia 10 de maig: ANTONIO HERNÁNDEZ SILVESTRE
Dia 11 de maig: JULIO MARTÍNEZ SANTO
Dia 12 de maig: AGUSTÍN CASTELLÓ PASTOR
Dia 13 de maig: JOSÉ AMORÓS PAYÀ
1927 Dia 10 de maig: TADEO HERNÁNDEZ CANDELA
Dia 11 de maig: AGUSTÍN CASTELLÓ PASTOR
Dia 12 de maig: ALONSO MERÍ MOLLÀ
Dia 13 de maig: JOAQUÍN SANTONJA SILVESTRE
1928 Dia 10 de maig: CRISTÓBAL GIRONÉS LUNA
Dia 11 de maig: CRISTÓBAL DÍEZ MOLLÀ
Dia 12 de maig: ANDRÉS FRANCÉS GIRONES
Dia 13 de maig: FRANCISCO ROMÁN SALA
1929 Dia 10 de maig: FRANCISCO ORTÍN MOLLÀ
Dia 11 de maig: MIGUEL MAESTRE MOLLÀ
Dia 12 de maig: VICENTE FERRIZ ORTÍNÇ
Dia 13 de maig: JUAN CORTÉS SEMPERE
1930 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: FRANCISCO CANDELA MARTÍNEZ
1932 Dia 10 de maig: CRISTÓBAL CONCA ROMÁN
Dia 11 de maig: EMILIO LUNA
Dia 12 de maig: VICENTE DE LA ASUNCIÓN LEAL
Dia 13 de maig: JULIO VILAR
1933 Dies 10 i 11 de maig: JOSÉ VALLS VERDÚ
Dia 12 de maig: JAIME PAYÀ SARRIÓ
Dia 13 de maig: DANIEL MAS ROMÁN
1934 Dia 10 de maig: FRANCISCO PUERTO ROMERO
Dia 11 de maig: SIXTO SANTONJA SILVESTRE
Dia 12 de maig: JOSÉ LUNA VALDÉS
Dia 13 de maig: JULIO SANCHÍS LEAL
1935 Dia 10 de maig: ANTONIO HERNÁNDEZ SILVESTRE
Dia 11 de maig: GINÉS MOLLÀ PARRA
Dia 12 de maig: MATEO MERÍ MOLLÀ
Dia 13 de maig: RAFAEL ESTEVE MALLEBRERA
1936 Dia 10 de maig: JUAN MAS FRANCÉS
Dia 11 de maig: AGUSTÍN DIAZ MOLLÀ
Dia 12 de maig: CRISTÓBAL GIRONÉS LUNA
Dia 13 de maig: ONOFRE PAYÀ SANTO
1939 Dia 10 de maig: TEODORO RICHART MATAIX
Dia 11 de maig: VICENTE RAMÓN ALBA MOLINA
Dia 12 de maig: CARLOS MARTÍNEZ PARRA
Dia 13 de maig: JOSÉ MARTÍNEZ FRANCÉS
1940 Dia 10 de maig: VICENTE TORTOSA MATAIX
Dia 11 de maig: JOAQUÍN PÉREZ MAESTRE
Dia 12 de maig: LUIS TORTOSA MATAIX
Dia 13 de maig: CRISTÓBAL LUNA AZNAR
1941 Dies 10 i 11 de maig: JULIO SOLER MOLINA
Dia 12 de maig: JOSÉ ROMÁN BELTRAN
Dia 13 de maig: CRISTÓBAL VALDÉS SANJUÁN
1942 Dia 10 de maig: JUAN BAUTISTA RICHART MATAIX
Dia 11 de maig: AGUSTÍN DIAZ MOLLÀ
Dies 12 i 13 de maig: JOSÉ AMORÓS PAYÀ
1943 Dies 10 i 11 de maig: JULIO MARTÍNEZ SANTO
Dies 12 i 13 de maig: SIXTO SANTONJA SILVESTRE
1944 Dia 10 de maig: VICENTE NACHER JULIÀ
Dia 11 de maig: RAFAEL JOVER RICO
Dia 12 de maig: ENRIQUE ESTEVE VERDÚ
Dia 13 de maig: VICENTE PERPINYÀ HERNÁNDEZ
1945 Dia 10 de maig: PEDRO VALDÉS MARTÍNEZ
Dia 11 de maig: AGUSTÍN CASTELLÓ PASTOR
Dia 12 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN ROMÁN
Dia 13 de maig: VICENTE RICHART MOLINA
1946 Dia 10 de maig: VICENTE BARCELÓ BELLOD
Dia 11 de maig: ISMAEL PERPINYÀ CRESPO
Dia 12 de maig: JOSÉ MUÑOZ MARTÍNEZ
Dia 13 de maig: La Comparsa
1947 Dia 10 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN ROMÁN
Dia 11 de maig: LUIS HERNÁNDEZ SANTONJA
Dia 12 de maig: FRANCISCO LUNA PAYÀ
Dia 13 de maig: La Comparsa
1948 Dia 10 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN DÍEZ
1949 Dia 10 de maig: ANDRÉS VALDÉS MOLINA
Dia 11 de maig: JOSÉ MARTÍNEZ TOMÁS
Dia 12 de maig: CARLOS MOLINA PARRA
Dia 13 de maig: JULIO SOLER MOLINA
1950 Dia 10 de maig: JULIO SOLER MOLINA
Dia 11 de maig: EULOGIO ORTÍN MARTÍNEZ – CARMEN ORTÍN CONCA
Dia 12 de maig: RAMÓN MERÍ CONCA
Dia 13 de maig: ENRIQUE ESTEVE VERDÚ
1951 Dia 10 de maig: MARIANO TORRES PARRA 
Dia 11 de maig: EDUARDO MARTÍNEZ MORA
Dia 12 de maig: ONOFRE PAYÀ SANTO
Dia 13 de maig: EMILIO MARTÍNEZ MARTÍNEZ
1952 Dia 10 de maig: ISMAEL PERPINYÀ CRESPO
Dia 11 de maig: RAFAEL JOVER RICO
Dia 12 de maig: ANGELES HERNÁNDEZ COLOMINA
Dia 13 de maig: RAMON NACHER MARTÍNEZ
1953 Dies 10 i 13 de maig: AGUSTÍN DÍEZ MOLLÀ
Dia 11 de maig: VICENTE NACHER JULIÀ
Dia 12 de maig: JUAN PERPINYÀ MARTÍNEZ
1954 Dia 10 de maig: ANDRÉS PÉREZ MERÍ
Dies 11 i 13 de maig: AGUSTÍN DÍEZ MOLLÀ
Dia 12 de maig: IGNACIO BELLOD NAVARRO
1955 Dia 10 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN ROMÁN
Dia 11 de maig: JOSÉ FERRIZ BELLOD
Dia 12 de maig: ENRIQUE COLOMINA LUNA
Dia 13 de maig: IGNACIO BELLOD NAVARRO
1956 Dia 10 de maig: ANDRÉS MOLINA HERNÁNDEZ – JOSEFINA ALBERO FRANCÉS
Dia 11 de maig: FRANCISCO CANDELA MARTÍNEZ
Dia 12 de maig: JOAQUÍN PÉREZ MAESTRE
Dia 13 de maig: SIXTO SANTONJA HERNÁNDEZ – CARMEN SANTONJA HERNÁNDEZ
1957 Dia 10 de maig: JOSÉ MARÍA CONCA ALCARAZ – CARMEN CONCA
Dia 11 de maig: ANTONIO VALDÉS LUNA – ROSA VALDÉS LUNA
Dia 12 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN ROMÁN – FINA DE LA ASUNCIÓN MARTÍNEZ
Dia 13 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN DÍEZ – Mª DOLORES DE LA ASUNCIÓN GIRONÉS
1958 Dia 10 de maig: JULIO SOLER MOLINA
Dia 11 de maig: ANTONIO MERÍ MOLINA
Dia 12 de maig: PEDRO A. LUNA SANTONJA – CARMEN SANTONJA HERNÁNDEZ
Dia 13 de maig: JOAQUÍN ALCARAZ CRESPO
1959 Dia 10 de maig: ANTONIO CASTELLÓ ARNAU – PAQUITA CASTELLÓ CONCA
Dia 11 de maig: EULOGIO ORTÍN MARTÍNEZ – TERESA JOVER VALDÉS
Dia 12 de maig: AGUSTÍN DÍEZ MOLLÀ
Dia 13 de maig: ENRIQUE COLOMINA LUNA
1960 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: JUAN DÍEZ TORRES
1961 Dies 10 i 13 de maig: ANTONIO ALBERO FRANCÉS
Dia 11 de maig: JAIME MAS ALMIÑANA – MARÍA BARCELÓ CASTELLÓ
Dia 12 de maig: RAMÓN MERÍ CONCA
1962 Dia 10 de maig: JOSÉ MARÍA VALDÉS MARTÍNEZ
Dia 11 de maig: PEPITA AMORÓS GISBERT
Dia 12 de maig: JAIME MOLLÀ DÍEZ – MARÍA MOLLÀ DÍEZ
Dia 13 de maig: MARÍA FRANCÉS HERNÁNDEZ – JOSEFINA ALBERO FRANCÉS
1963 Dia 10 de maig: JOSÉ MARÍA VALDÉS MARTÍNEZ – DOLORES COLOMINA ROMÁN
Dia 11 de maig: FELIPE PERPINYÀ DÍEZ
Dia 12 de maig: FERMIN DE LA ASUNCIÓN
Dia 13 de maig: ANGELES RICHART TORTOSA
1964 Dia 10 de maig: VICENTE BARCELÓ BELLOD – MARÍA BARCELÓ CASTELLÓ
Dia 11 de maig: JAIME MOLLÀ DÍEZ 
Dia 12 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN DÍEZ – Mª DOLORES DE LA ASUNCIÓN GIRONÉS
Dia 13 de maig: JOSÉ PARRA BARCELÓ
1965 Dia 10 de maig: VICENTE BARCELÓ BELLOD – MARÍA BARCELÓ CASTELLÓ
1967 Dia 10 de maig: TOMÁS CAMARASA SANCHÍS – ANTONIA CAMARASA SEGURA
Dia 11 de maig: JOSÉ JOVER VALDÉS – VICENTA BARCELÓ JOVER
Dia 12 de maig: MIGUEL BARCELÓ
1968 Dia 12 de maig: CATALINA LUNA SANTONJA
Dia 13 de maig: PEDRO A. LUNA SANTONJA – CATALINA LUNA SANTONJA
1969 Dies 10 i 11 de maig: FERMÍN DE LA ASUNCIÓN DÍEZ
Dia 12 de maig: TOMÁS CAMARASA SARRIÓ – ANTONIA CAMARASA SEGURA
Dia 13 de maig: MIGUEL MAESTRE CASTELLÓ – Mª CARMEN MAESTRE CASTELLÓ
1970 Dies 10 i 11 de maig: JULIO BORDERA SANCHÍS – PAQUI VERDÚ SANTOS
Dia 12 de maig: FRANCISCO CASCALES CASCALES – Mª DOLORES DE LA ASUNCIÓN GIRONÉS
Dia 13 de maig: JUAN ALBERO HERNÁNDEZ – Mª CARMEN MOLINA FRANCÉS
1971 Dia 10 de maig: RAMÓN CONCA BELTRÁN – JOSEFINA CONCA BELTRÁN
Dia 11 de maig: ANGELES RICHART TORTOSA
Dia 12 de maig: JOSÉ PERPINYÀ HERNÁNDEZ – PEPI MAESTRE CASTELLÓ
Dia 13 de maig: JOSÉ FRANCÉS HERRERO
1972 Dia 10 de maig: ANTONIO ALMIÑANA MARTÍNEZ – Mª DOLORES AZNAR ALMIÑANA
Dia 11 de maig: VICENTE FERRIZ ROMÁN
Dia 12 de maig: JOSÉ JOVER VALDÉS – VICENTA BARCELÓ JOVER
Dia 13 de maig: VICENTE HERNÁNDEZ AZNAR – JOSEFINA ATANCE HERNÁNDEZ
1973 Dies 10 i 13 de maig: PEDRO VALDÉS SOLER – ELVIRA VALDÉS PITARCH
Dies 11 i 12 de maig: PEDRO VALDÉS SOLER – MARUJA ROMÁN SOLER
1974 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: JOSÉ BELLOD TORTOSA – ANA Mª BELLOD FERRIZ
1975 Dia 10 de maig: JOSÉ MAS PARRA – FINA MAS ROMÁN
Dies 11 i 12 de maig: CRISTÓBAL RICHART TORTOSA – Mª GRÀCIA RICHART COLOMINA
Dia 13 de maig: ANTONIO VALDÉS LUNA – ROSA Mª VALDÉS SÁNCHEZ
1976 Dies 10 i 11 de maig: JULIO BORDERA SACHÍS – PAQUITA VERDÚ SANTOS
Dies 12 i 13 de maig: MANUEL SATORRES BELLOD – MARUJA SATORRES BELLOD
1977 Dia 10 de maig: VICENTE CERDÀ VILA – GABI CERDÀ ROMÁN
Dia 11 de maig: FAMILIA VALDÉS PAYÀ
Dies 12 i 13 de maig: VICENTE MOLLÀ MAS – RAFAELA MOLLÀ MAS i CECILIA BELLOD ESTEVE
1978 Dia 10 de maig: ANTONI ALBERO RICHART – TINA ROMÁN CORONADO
Dia 11 de maig: FRANCISCO LUNA CONCA – Mª JOAQUINA LUNA MOLLÀ
Dia 12 de maig: CARMEN LUNA RIQUELME – AMPARO RIQUELME
Dia 13 de maig: CATALINA LUNA SANTONJA
1979 Dia 10 de maig: JOSÉ ALBERO FRANCÉS – Mª DOLORES i FINI ALBERO ROMÁN
Dia 11 de maig: VICENTE HERNÁNDEZ AZNAR – PAQUITA HERNÁNDEZ CASTELLÓ
Dia 12 de maig: FRANCISCO MARCO AZNAR – DOLORES HERNÁNDEZ ESPASA
Dia 13 de maig: MIGUEL BELLOD FRANCÉS
1980 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: FAMÍLIA HERNÁNDEZ – CASTELLÓ
1981 Dia 10 de maig: ANDRÉS PÉREZ MERÍ – MARICELI PÉREZ FRAILE
Dia 11 de maig: MARÍA CASTELLÓ CONCA – PAQUI HERNÁNDEZ CASTELLÓ
Dia 12 de maig: TERESA SILVESTRE – Mª MERCEDES LÓPEZ SILVESTRE
Dia 13 de maig: JULIO ROMÁN ESPASA – Mª GRÀCIA RICHART COLOMINA i TERE ROMÁN ESPASA
1982 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: FAMÍLIA VALDÉS SOLER
1983 Dia 10 de maig: MIGUEL ALBERO PICÓ – Mª CARMEN MAESTRE CASTELLÓ
Dia 11 de maig: FRANCISCO CASCALES DE LA ASUNCIÓN – PEPI CASCALES DE LA ASUNCIÓN
Dia 12 de maig: PEDRO VALDÉS SOLER – EMILIA VALDÉS SOLER
Dia 13: ANTONIO VALDÉS LUNA i ROGELIO PIÑEIRO ORTÍN – ROSA Mª VALDÉS i Mª TERESA PIÑEIRO
1984 Dia 10 de maig: JOSÉ ANTONIO ALBERO BARCELÓ – GABI CERDÁ ALMIÑANA
Dia 11 de maig: ALBERTO ARMISÉN BARCELÓ – ANA ALBARRAL IZQUIERDO
Dia 12 de maig: ROGELIO PIÑEIRO ORTÍN – Mª TERESA PIÑEIRO ALFARO
Dia 13 de maig: REGINO PERPINYÀ MAESTRE – PEPA MAESTRE CASTELLÓ
1985 Dia 10 de maig: JOSÉ BELLOD TORTOSA – DELFI BELLOD FERRIZ
Dia 11 de maig: ANTONIO HERNÁNDEZ CASTELLÓ – PAQUITA HERNÁNDEZ CASTELLÓ
Dia 12 de maig: OCTAVIO GARCÍA MARTÍNEZ – Mª JOSÉ GARCÍA CASTELLÓ
Dia 13 de maig: FELIPE PERPINYÀ DÍEZ – Mª DOLORES PERPINYÀ MARTÍNEZ
1986 Dia 10 de maig: JOSÉ BELLOD TORTOSA – DELFI BELLOD FERRIZ
Dia 11 de maig: JAIME MOLLÀ DÍEZ – Mª TERESA MOLLÀ ROMERO
Dia 12 de maig: ANTONIO CASTELLÓ HUERTAS – PILAR HUERTAS GONZÁLEZ
Dia 13 de maig: ANTONIO CASTELLÓ HUERTAS – JULIA VALDÉS CAMARASA
1987 Dia 10 de maig: PEDRO A. LUNA SANTONJA – JOSEFINA CALACO
Dia 11 de maig: JOSÉ BORDERA SANCHÍS – Mª ANGELES BORDERA VERDÚ
Dia 12 de maig: JOSÉ VALDÉS CAMARASA – JOSEFINA CALACO
Dia 13 de maig: JOSÉ ANTONIO ALBERO BARCELÓ – Mª ANGELES BORDERA VERDÚ
1988 Dia 10 de maig: JUAN ANDRÉS PÉREZ FRAILE – MAICA PELLICER SANTO
Dia 11 de maig: ANTONIO VALDÉS DÍEZ – Mª REMEDIOS VALDÉS COLOMINA
Dia 12 de maig: JULIO MARTÍNEZ AMORÓS – HERMINIA PLA VAREA
Dia 13 de maig: CRISTÓBAL SAMPER DOMENECH – Mª CARMEN SAMPER DOMENECH
1989 Dia 10 de maig: VICENTE MOLLÀ MAS – RAFAELA MOLLÀ MAS
Dia 11 de maig: FRANCISCO CASCALES CASCALES – Mª DOLORES DE LA ASUNCIÓN GIRONÉS
Dia 12 de maig: JOSÉ RAMÓN AMORÓS HERNÁNDEZ – MARGARITA MUÑOZ SEVA
Dia 13 de maig: ANTONIO CASTELLÓ HUERTAS – Mª CARMEN SAMPER DOMENECH
1990 Dia 10 de maig: VICENTE MOLLÀ MAS – CECILIA BELLOD ESTEVE
Dia 11 de maig: JOSÉ IGNACIO BELLOD FERRIZ – ROSAS Mª CARRILLO LÓPEZ
Dia 12 de maig: JOSÉ FERRIZ ORTÍN – TERESA RICHART RICHART
Dia 13 de maig: MIGUEL BELLOD FRANCÉS – PEPI CAMARASA COLOMINA
1991 Dia 10 de maig: ENRIC MORERA I CATALÀ – TONA CATALÀ I CONCA
Dia 11 de maig: FRANCISCO LUNA CONCA – MARÍA MOLLÀ DÍEZ
Dia 12 de maig: JOSÉ ANTONIO ALBERO BARCELÓ – ASUNCIÓN i PAQUI CUERDA
Dia 13 de maig: ALONSO MERÍ PIÑEIRO – CARMEN MOLINA CONCA
1992 Dies 10 i 12 de maig: JOSÉ HERNÁNDEZ MARTÍNEZ – Mª JOSÉ HERNÁNDEZ MARTÍNEZ
Dies 11 i 13 de maig: CRISTÓBAL PAYÀ GALVAÑ – ROSA PAYÀ BERENGUER
1993 Dia 10 de maig: FEDERICO PIÑEIRO FRANCÉS – ROSA Mª VALDÉS SÁNCHEZ
Dia 11 de maig: ANTONI ALBERO RICHART – Mª AMPARO FRANCÉS PAYÀ (Compartida)
Dia 12 de maig: JOSÉ ORTÍN CONCA – FINA MAS ROMÁN (Compartida)
Dia 13 de maig: MIGUEL BELLOD ESTEVE – Mª ANGELES CABANES AZNAR (Compartida)
1994 Dia 10 de maig: FRANCISCO CASCALES CASCALES – Mª DOLORES DE LA ASUNCIÓN GIRONÉS
Dia 11 de maig: JULIO BORDERA SANCHÍS – ANGELES VERDÚ SANTOS
Dies 12 i 13 de maig: JOSÉ JAVIER FERRIZ CÉSPEDES – Mª VIRTUDES FERRIZ CÉSPEDES
1995 Dia 10 de maig: CRISTÓBAL MOLLÀ MAS – ROSA Mª PÉREZ VALDÉS
Dia 11 de maig: ANTONIO SANJUÁN MOLINA – ANA POVEDA HERNÁNDEZ
Dia 12 de maig: “ESQUADRA DE FERRO” – ROSA Mª PUERTO SANZ
Dia 13 de maig: MATEU MOLINA I CONCA – SALUT MOLINA I CONCA
1996 Dia 10 de maig: FRANCISCO A. RICO MERÍ – PAQUI MARTÍNEZ MARTÍNEZ
Dia 11 de maig: JOSÉ HERNÁNDEZ CANDELA – TERE RICHART RICHART
Dies 12 i 13 de maig: FAMÍLIA SAMPER – DOMENECH
1997 Dies 10 i 11 de maig: FAMÍLIA DE LA ASUNCIÓN – MARTÍNEZ 
Dia 12 de maig: JUAN JOSÉ COLOMA PARRA – JOSEFINA SANCHIS CRESPO
Dia 13 de maig: FELIPE BERENGUER VAÑÓ – ÁGUEDA BENEYTO MARTÍNEZ
1998 Dia 10 de maig: RAFAEL SANJUÁN JUAN – Mª JOSÉ SANJUÁN JUAN
Dia 11 de maig: JERÓNIMO LUNA COLOMINA – CRIS LUNA COLOMINA
Dia 12 de maig: SERGIO LUNA CAMARASA – VERÓNICA HERNÁNDEZ RICHART (Compartida)
Dia 13 de maig: JAVIER BELLOD FERRIZ – DELFI BELLOD FERRIZ
1999 Dia 10 de maig: ENRIQUE RICO MARTÍNEZ – GEMMA MERÍ TEJEDOR (Compartida)
Dia 11 de maig: JOSÉ PAYÀ PUIG – Mª ÁNGELES PAYÀ PUIG
Dia 12 de maig: JOSÉ PAYÀ MARTÍNEZ – ÁNGELES PUIG PERPINYÀ
Dia 13 de maig: ENRIQUE BORDERA VERDÚ – Mª ÁNGELES BORDERA VERDÚ
2000 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: ANDRÉS PÉREZ MERÍ – JUSTI FRAILE LLORET
2001 Dia 10 de maig: FRANCISCO CASCALES CASCALES – Mª DOLORES DE LA ASUNCIÓN GIRONÉS
Dia 11 de maig: ANTONIO VALDÉS DÍEZ – DOLORES COLOMINA ROMÁN
Dia 12 de maig: JAIME MOLLÀ DÍEZ – Mª CARMEN ROMERO TORTOSA
Dia 13 de maig: PAULA BERNABÉU HERNÁNDEZ – Mª ÁNGELES BERNABÉU HERNÁNDEZ
2002 Dies 10 i 12 de maig: VICENTE GALVAÑ BAENA – BEATRIZ DÍEZ VALDÉS
Dies 11 i 13 de maig: CRISTÓBAL DÍEZ VALDÉS – MANOLI ÁNGEL ESPINOSA
2003 Dia 10 de maig: La comparsa (TOMAS BARCELÓ FRANCÉS – SANDRA BARCELÓ TRIGUEROS)
Dia 11 de maig: JOSÉ VALLS VALDÉS – MARUJA VALLS VALDÉS
Dia 12 de maig: FRANCISCO ROMERO MOLINA – MARUJA VALLS VALDÉS
Dia 13 de maig: La comparsa (MIGUEL A. BARCELÓ PARRA – FILO HERNÁNDEZ)
2004 Dia 10 de maig: JOSÉ CONCA ESPÍ – MARÍA PARRA ROMERO
Dia 11 de maig: FAMÍLIA PAYÀ – MARTÍNEZ
Dia 12 de maig: La comparsa (MOISÉS SÁNCHEZ OLIVER – Mª ÁNGELES PAYÀ PUIG)
Dia 13 de maig: JULI ROMÁN I RICHART – GRÀCIA ROMÁN I RICHART
2005 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: NETS I NETES DE JOSE Mª CONCA ALCARAZ
2006 Dies 10 i 11 de maig: FAMÍLIA PASTOR – SATORRES
Dia 12 de maig: MANUEL SATORRES BELLOD – MARINA SATORRES BRETÓ
Dia 13 de maig: MANUEL SATORRES BRETÓ – MARÍA JOQUINA BRETÓ BELTRÁN
2007 Dia 10 de maig: JAVIER BELLOD FERRIZ – PAQUI TONDA LLORENS
Dies 11, 12 i 13 de maig: JOSÉ VALLS VALDÉS i FRANCISCO ROMERO MOLINA – MARUJA VALLS VALDÉS
2008 Dies 10 i 11 de maig: FAMÍLIA HERNÁNDEZ – VALDÉS 
Dies 12 i 13 de maig: FAMÍLIA CAMARASA – FRAILE
2009 Dies 10 i 11 de maig: FAMÍLIES BARCELÓ – BARCELÓ i BARCELÓ – SÁNCHEZ 
Dia 12 de maig: FAMÍLIES HERNÁNDEZ – RICHART i CASTELLÓ – AZNAR (Compartida)
Dia 13 de maig: MATEU MOLINA I CONCA – ALBA MERÍ I MOLINA
2010 Dia 10 de maig: JULIO SILVESTRE SANTONJA – ROSA SILVESTRE SANTONJA
Dia 11 de maig: MATEU MOLINA I CONCA – TONA CATALÀ I CONCA
Dia 12 de maig: JOSÉ VALLS VALDÉS – MARUJA VALLS VALDÉS
Dia 13 de maig:  JULIO SILVESTRE SANTONJA – ROSA SILVESTRE SANTONJA
2011 Dies 10 i 11 de maig: Mª ÁNGELES CABANES AZNAR i FAMÍLIA
Dia 12 de maig: FAMÍLIA CONCA – PARRA
Dia 13 de maig: ESQUADRA JEQUE
2012 Dies 10 i 11 de maig: FAMÍLIA SERRANO – ALBERO
Dia 12 de maig: JOSÉ MARÍA MARTÍNEZ TOMÁS
Dia 13 de maig: JUAN ANTONIO VALDÉS SÁNCHEZ
2013 Dia 10 de maig: ESQUADRA DE NEGRES
Dia 11 de maig: RAFAEL SANJUÁN JUAN 
Dia 12 de maig: FAMÍLIES BARCELÓ – BARCELÓ i BARCELÓ – SÁNCHEZ
Dia 13 de maig: CRISTÓBAL DÍEZ VALDÉS (Compartida)
2014 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: FAMÍLIES RIBERA – NÁCHER i RICO – PASTOR
2015 Dia 10 de maig: JULIO SILVESTRE SANTONJA – ROSA SILVESTRE SANTONJA
Dia 11 de maig: FAMÍLIA REIG – CASCALES
Dies 12 i 13 de maig: FAMÍLIA PASTOR – SATORRES
2016 Dia 10 de maig: JULI ROMÁN I RICHART – GRÀCIA ROMÁN I RICHART
Dia 11 de maig: JAVIER DÍEZ CATALÁN – IRENE DÍEZ CATALÁN
Dia 12 de maig: IKER MARTÍNEZ LUNA – NOELIA LUNA CAMARASA
Dia 13 de maig:  SERGIO LUNA CAMARASA – SORAYA PÉREZ AYELO
2017 Dies 10, 11, 12 i 13 de maig: FAMÍLIA PUIG – CAMARASA
2018 Dies 10 i 11 de maig: FAMÍLIA LUNA – VALDÉS
Dies 12 i 13 de maig: FAMÍLIA BELLOD – FRANCÉS
2019
Dia 10 de maig: MATEU MOLINA I CONCA – ALBA MERÍ MOLINA
Dia 11 de maig: FAMÍLIA CASCALES – HERNÁNDEZ
Dia 12 de maig: JOSÉ MARÍA VERDÚ FRANCÉS – LUCÍA BODÍ MARTÍNEZ
Dia 13 de maig: Mª ISABEL PAYÁ MARTÍNEZ – LETICIA HERNÁNDEZ CALLADO